VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w OlszewceW środę 3 czerwca 2015 roku odbył się po raz ósmy Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza oraz Niepubliczną Szkołę Podstawową w Olszewce. Festiwal odbył się w ramach realizacji projektu "Wiejska Akademia Umiejętności na tropie talentów", który został dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Nakle. Autorką projektu jest Grażyna Kamińska.

Otwarcia Festiwalu dokonała Bernadeta Tadych- Manuszewska, dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Olszewce im. Józefa Blechacza oraz sołtys wsi, Ryszard Kubiak. Jury w składzie: Elżbieta Guzmann,   Mirosława Maison,   Dorota Krzemińska,   oceniało   67 prezentacji muzycznych z 28 szkół Powiatu Nakielskiego. Łącznie Gospodarstwo Agroturystyczne Państwa Marii i Telesfora Horodeckich z Olszewki, w którym odbywał się festiwal, gościło 165 uczestników. Partnerami Festiwalu był Nakielski Ośrodek Kultury, którego pracownicy - akustycy zadbali o odpowiednie nagłośnienie muzycznych przesłuchań oraz Fundacja „W Kuźni”, która dla Laureatów ufundowała bezpłatne nagranie nagrodzonych utworów.

Organizatorzy zapewnili słodki poczęstunek wszystkim wykonawcom i ich nauczycielom. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodką nagrodę pocieszenia, zaś Laureaci oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymali nagrody rzeczowe .

Z naszej szkoły zaprezentował się nasz szkolny zespół  „Belcanto” , który  otrzymał I miejsce w kategorii zespoły kl.IV-VI,  a także uczennica Weronika Oczki z kl.V  uzyskała  II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy!

  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce
  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce
  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce
  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce
  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce
  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce
  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce
  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce
  • VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce

1 procent podatku

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz