Pomoc dla rodziców KamilaŚmierć porusza każdego niezależnie od tego, czy jesteśmy na nią przygotowani czy też nie. Najgorsze jest jednak dowiadywanie się o śmierci bliskiej osoby przez telefon. Kamil Mielniczek miał 22 lata i przed sobą jeszcze całe życie. Razem ze swoją dziewczyną pojechał na wycieczkę do afrykańskiego państwa, do Gambii. To nie był zwykły wyjazd… Kamil oświadczył się Patrycji... dalej przez życie mieli iść już razem. Niestety, 28 grudnia 2016 roku podczas kąpieli w wodach Oceanu Atlantyckiego…Kamil utonął.

W imieniu rodziców Kamila, Pani Beaty i Mirosława Mielniczek z Zamościa koło Bydgoszczy prosimy o wsparcie finansowe - nawet o symboliczną kwotę. Środki mają pokryć koszty transportu ciała Kamila do Polski oraz wesprzeć rodzinę, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Jest to koszt 50 tysięcy złotych.

Wpłat można dokonać na konto bankowe Stowarzyszenia „Nasz Zamość”:

Bank Spółdzielczy w Szubinie: 47 8164 0001 0000 8107 2000 0001

W tytule wpłaty prosimy o wpis: „Pomoc dla rodziców Kamila”

Będzie też możliwość przekazania darowizny do puszki po każdej mszy świętej w parafii pw. Ojca Pio w Zamościu w dniach 21-22 stycznia 2017 r. Za wszelką okazaną pomoc, w imieniu rodziców Kamila, serdecznie dziękujemy.

MOŻNA TEŻ WPŁACAĆ TUTAJ: www.zrzutka.pl/7yyt63

Zarząd Stowarzyszenia Nasz Zamość.

1 procent podatku

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz