Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na zebranie w dniu 19.03.2019r. o godzinie 18.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie. temat zebrania: sprawy dotyczące działalności Klubu Seniora w 2019 roku, organizacji wycieczki do Gdańska i spraw organizacji zabawy w 27.04.2019r. Prosimy o liczne przybycie na zebranie.

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

kwiatekZ okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia pomyślności i samych pięknych dni w życiu.

Zarząd Klubu Seniora w Rynarzewie

Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na zebranie w dniu 09.01.2019r. o godzinie 18.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie. temat zebrania: sprawy dotyczące działalności Klubu Seniora w 2019 roku, a także sprawozdanie Klubu z działalności w 2018r. Prosimy o liczne przybycie na zebranie.

Zapraszamy
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie zaprasza członków Klubu na zebranie w dniu 06.02.2019r. o godzinie 18.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie.

Temat zebrania: sprawy dotyczące działalności Klubu Seniora w 2019 roku, organizacji przygotowań do zabawy karnawałowej, a także zabawy w dniu 05.03.2019r. (ostatki tzw. Śledzik)oraz zebranie przedpłat II rata do wyjazdu do Sianożęty Prosimy o liczne przybycie członków klubu na zebranie

Zapraszamy ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

Zarząd Klubu Seniora „Razem Lepiej” w Rynarzewie wraz z Matkami żywego różańca zaprasza wszystkich członków Klubu na spotkanie opłatkowe  w dniu 20.12.2017r. (czwartek) o godzinie 16.oo w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie spotkanie poprzedzone będzie mszą świętą w kościele św. Katarzyny o godz. 15,3o. Prosimy  członków Klubu i matki żywego różańca o liczne przybycie na spotkanie opłatkowe.

Serdecznie Zapraszamy 
ZARZĄD KLUBU SENIORA „Razem Lepiej”

1 procent podatku

AKM baner

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz