BUS - Kierunek Szubin

6:54 F

7:40 F6

8:55 F

9:18 F6

10:45 F6

14:50 F6

15:40 F6

16:25 F6

18:00 F

18:35 F

19:48 F6

20:15 F

21:20 F

22:25 F

5:50 F6

6:22 F

6:37 F6

8:04 F

8:27 F

8:42 F6

9:58 F6

10:18 F6

11:58 F6

13:11 F6

14:12 F6

14:28 F6

15:27 F

15:58 F

16:13 F6

17:12 F

17:46 F6

18:23 F

18:57 F

BUS - Kierunek Bydgoszcz

5:58 F

6:30 F6

7:53 F

8:18 F6

10:03 F6

12:50 F6

14:00 F6

15:24 F6

16:05 F6

17:50 F

18:45 F6

19:30 F

20:40 F

Bydgoszcz, Rondo Jagiellonów / ul. Św. Floriana

4:59 F6

5:30 F6

6:44 F

7:30 F6

8:34 F6

9:10 F6

10:56 F6

11:25 F6

12:28 F6

13:10 F

13:40 F6

14:51 F

15:05 F6

16:15 F

16:31 F6

16:45 F

18:04 F

Kierunek Bydgoszcz

6:40 F6

7:20 7

9:15 7

10:20 F6

11:10 7

11:45 F

13:10 7

14:25 F6

15:10 7

15:45 F6

17:55 7

F - Kurusje w dni Robocze (poniedziałek - Piątek)
F6 - Kursuje w soboty (prócz świątecznych)
7 - Kursuje w niedziele

 

Przystanek PKS w Rynarzewie

KIERUNEK PRZEZ ODJAZDY
Bydgoszcz, D.A. 04:50 F, 05:05 A, 05:25 F, 05:40 F, 05:44 U, 06:10 A, 06:10 +U, 06:30 F, 06:53 F, 06:53 CU, 06:56 U, 07:10 F, 07:26 F, 07:40 U, 07:44 F, 07:56 A, 07:59 U, 08:35 S, 08:35 FH, 08:48 L, 09:10 F, 09:25 U, 09:44 F, 09:44 CU, 09:48 L, 09:54 U, 10:10 F, 10:30 F, 10:43 F, 11:10 U, 11:34 U, 11:40 F, 11:51 FWć, 11:51 Leć, 11:58 FE, 12:10 U, 12:37 F, 12:55 CU, 12:55 F, 13:10 F, 13:22 U, 13:54 U, 14:27 FH, 14:32 S, 14:40 Um, 15:27 U, 16:00 U, 16:55 F, 17:18 Un, 17:25 F, 18:09 U, 18:25 Um, 18:50 Um, 19:03 Un, 19:37 Un, 20:40 Um, 21:10 Fm, 21:46 Un
Chodzież Szubin, Kcynia,DW., Szamocin 12.32 L
Czarnków, P.DW. Wągrowiec D.A./D.K. 14:47 L+
Dziewierzewo Szubin, Słupy 16:55 Um
Gniezno Szubin, Żnin, D.A. 6:57 U, 8:47 U, 11:58 U, 14:08 F,18:58 Um
Janowiec Wlkp. Szubin, Sobiejuchy, Żnin, D.A. 17:25 Um, 21:49 Fn
Kcynia, P.D.W. Szubin 06:05 F, 09:25 U, 10:55 F, 12:10 CU, 12:10 F, 13:45 F, 14:45 A, 17:10 U, 18:40 Um, 19:40 Fm
Mogilno, D.A. Szubin, Żnin,D.A., Rogowo 9:35 U, 14:55 U
Nakło n. Notecią Szubin, Kcynia, PD.W. 15:40 CU
Nakło n. Notecią Szubin, ul. Kcyńska, Łankowice, KOwalewko 15:40 F
Poznań, D.A. Szubin, Kcynia P D.W., Wągrowiec D.A./D.K., Skoki, Murowana Goślina 6:22 U
Poznań Żnin,D.A., Gniezno, D.A. 11:25 U
Retkowo, Wieś Dąbrówka Sł. 06:25 F, 08:25 U
Retkowo, Wieś Szubin, Dąbrówka Słupska 06:11 F, 08:11 U
Szubin, Os. Spółdzielcze 06:30 F, 08:40 FH, 09:10 F, 09:50 F, 10:30 U, 11:15 U, 11:45 F, 12:40 F, 13:25 F, 16:40 F, 19:40 Um, 20:30 Am, 22:45 Fm
Wągrowiec, D.A/D.K. Żnin, D.A., Damasławek, Tarnowo, GM. Wągrowiec 12:58 F
Żnin, D.A. Chomętowo 13:15 U, 14:35 U, 17:45 BUm
Szubin, Żnin, D.A. Retkowo, Wieś 16:24 F
Żnin, D.A. Sobiejuchy 07:24 A, 13:39 U, 15:24 F, 15:59 F, 16:24 CU, 20:44 Un, 21:49 CUn, 22:53 Un

LEGENDA
+ Kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
6 Kursuje w soboty
A Nie kursuje w niedziele i święta
B Kursuje codziennie oprócz sobót
C Kursuje w soboty, niedziele i święta
ć Kurs obsługiwany przez PKS Wałcz
d Kursuje w dni robocze wolne od nauki szkolnej (od poniedziałku do piątku)
e W okresie wakacji kursuje tylko w soboty, niedziele i święta
F Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
H Kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
L Nie kursuje 25 i 26 XII, 1 I 2 dzień Wielkanocy
m Nie kursuje 24 i 31 grudnia
n Nie kursuje 24, 31 grudnia i w Wielką Sobote
P Kurs pośpieszny
S Kursuje w dni nauki szkolnej
U Nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i pierwszy dzień Wielkanocy
W Kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych

BUS - POL BUS

Przystanki DN DN DN DN

D6

Bydgoszcz (ul. Urocza, Św. Floriana)

6.40

9.40

12.45

16.15

19.00

Bydgoszcz (ul. Szubińska)

6.50

9.50

12.55

16.25

19.10

Białe Błota

6.55

9.55

13.00

16.30

19.15

Kruszyn Krajeński

7.00

10.00

13.05

16.33

19.20

Zamość

7.03

10.03

13.08

16.35

19.23

Rynarzewo (szkoła)

7.05

10.05

13.10

16.40

19.25

Rudy Małe

7.10

10.10

13.15

16.45

19.30

Władysławowo

7.15

10.15

13.20

16.50

19.35

Pszczółczyn

7.20

10.20

13.25

16.55

19.40

Łabiszyn (Dworzec Autobusowy)

7.25

10.25

13.30

17.00

19.45

Oporowo

7.30

10.30

13.35

17.05

19.50

Lubostroń

7.35

10.35

13.40

17.10

19.55

Pturek

7.40

10.40

13.45

17.15

20.00

Barcin (ul. Lotników)

7.50

10.50

13.55

17.25

20.10

 

Przystanki DN DN DN DN

D6

Barcin (ul. Lotników)

5.20

8.15

11.20

14.40

17.40

Pturek

5.30

8.25

11.30

14.50

17.50

Lubostroń

5.35

8.30

11.35

14.55

17.55

Oporowo

5.40

8.35

11.40

15.00

18.00

Łabiszyn

5.45

8.40

11.45

15.05

18.05

Pszczółczyn

5.50

8.45

11.50

15.10

18.10

Władysławowo

5.55

8.50

11.55

15.15

18.15

Rudy Małe

6.00

8.55

12.00

15.20

18.20

Rynarzewo (szkoła)

6.06

9.00

12.05

15.25

18.25

Zamość

6.10

9.05

12.10

15.30

18.30

Kruszyn Krajeński d/w

6.15

9.10

12.15

15.35

18.35

Białe Błota d/w

6.20

9.13

12.18

15.38

18.38

Bydgoszcz (ul. Szubińska)

6.25

9.15

12.25

15.45

18.45

Bydgoszcz (ul. Urocza, Św. Floriana)

6.30

9.25

12.30

15.50

18.50

Zauważyłeś błąd! - zgłoś to nam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 procent podatku

AKM baner

GUT-POL

Firma GUT-POL zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą.

gazetka10c

 

www.gutpol.pl

sufity

strony internetowe bydgoszcz